Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

28 Finał WOŚP: Sublokator, Pavulon + goście – Teatr Barakah

11 stycznia # 20:00 - 23:30

11.01, w przeddzień 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszamy na koncert zespołów Sublokator i Pavulon wraz z zaproszonymi gośćmi. Bilety w cenie minimum 20 PLN i dobrowolne datki trafią do puszek wolontariuszy ze Sztab WOŚP Kraków.

Muzyka zespołu Pavulon blokuje przewodzenie impulsów nerwowych do mięśni szkieletowych. Maksymalny efekt działania muzyki następuje po 2 minutach od momentu wydobycia pierwszych dzwięków i utrzymuje się przez 45 minut

Skład:
Hugosław Potok – git, voc / Stefan Perę – garażist / Mark Yumshow – bass

Sublokator działa w Krakowie nieprzerwanie od ponad 20 lat, a w BARAKAH gra już po raz… no który to? A chyba z piąty! Grają alternatywnie ze skłonnościami do improwizacji i post-punkową przeszłością, od której nie da się uciec. W tle unosi się duch starych mistrzów – Toma Waitsa, Nicka Cave’a czy Franka Zappy, których utwory pojawiają się na koncertach Sublokatora regularnie.

SKŁAD: Łukasz Jamrozik – perkusja, Filip Jarmakowski – saksofon, Adam Kondraciuk – instr. klawiszowe, Tomasz Kosoń – bas, Marcin Rusek – gitara, śpiew

Szczegóły

Data:
11 stycznia
Czas:
20:00 - 23:30

Miejsce

ArtCafe Barakah
Paulińska 28
Kraków, Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 12 397 80 47
Strona internetowa:
http://teatrbarakah.com

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.