Eskaubei & Tomek Nowak Quartet – wiosenna trasa koncertowa

Jedyny polski jazz rap band ogłasza daty wiosennych koncertów promujących wydany w ubiegłym roku album „Sweet Spot”, na którym pojawili się m.in. Jarecki i Eldo. Trasa rozpoczyna się od dwóch koncertów specjalnych – w Darłowie z okazji obchodów roku Leopolda Tyrmanda, oraz w Kartuzach z gościnnym udziałem Agi Zaryan i Mr Krime w ramach Kartuzy Jazz Bass Day. Muzycy odwiedzą również Włocławek, Nowy Sącz, Skierniewice, Kraków, Rzeszów i Zakopane.

EiTNQ od ponad 5 lat regularnie przemierzają Polskę promując fuzję jazzu i rapu i łącząc na swoich koncertach różne pokolenia słuchaczy.

Plan najbliższych koncertów EiTNQ przedstawia się następująco:

27.II. – Darłowo – Kino Bajka – Koncert Tyrmand 2020

28.II. – Kartuzy – Kartuzy Jazz Bass Day ft. Aga Zaryan

& Mr Krime

29.II. – Włocławek – Rejs na Przystani ft. Mr Krime

06.III. – Nowy Sącz – Atelier Jazz Club ft. Bolan

27.III. – Skierniewice – Swing Jazz Club

28.III. – Kraków – Harris Piano Jazz Bar

24.IV. – Rzeszów – Polskie Radio Rzeszów

29.IV. – Zakopane – Karczma pod Gontem – Jazzowe Zakopane

Daty kolejnych koncertów zostaną ogłoszone wkrótce.

źródło informacji:
Materiały prasowe organizatora | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, żadne naruszenia praw autorskich nie są zamierzone. W takim przypadku prosimy o kontakt – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.
Default image
NewsRoom
Newsy redakcji Muzycznego Krakowa. Nadsyłane przez organizatorów, informacje i komunikaty prasowe. Czasami newsy "wygrzebane" w przestrzeni internetowej lub nadesłane przez czytelników. Naszym (nieobiektywnym) zdaniem warte publikacji.