Eskaubei & Tomek Nowak Quartet – nowości i koncerty

Rzeszowsko krakowska formacja wraca do koncertowania i prezentuje zapis koncertu online, który odbył się 16 czerwca w rzeszowskim „Torowa Studio”.

Muzycy tworzący od 6 lat regularnie koncertujący i nagrywający, jazzowo hip hopowy band, spotkali się w studio, aby na zaproszenie firmy Sagitum zagrać krótki koncert, którego efekty można zobaczyć w serwisie YouTube:

Daty najbliższych koncertów grupy:

27 czerwca – Rzeszów – Kwadrat Kultury

3 lipca – Kraków – Summer Jazz Festiwal Kraków / Harris Piano Jazz Bar

19 lipca – Kielce – Duża scena letnia KCK ft. Mr Krime

Ponadto zespół pracuje obecnie nad premierowym projektem inspirowanym twórczością Leopolda Tyrmanda, którego efekty, stopniowo będą ujawnianie w kolejnych miesiącach. Pierwsze szczegóły poznamy pod koniec czerwca.

Obecnie Eskaubei & Tomek Nowak Quartet tworzą: Eskaubei, Tomasz Nowak, Alan Wykpisz, Kuba Płużek i Maksymilian Olszewski. Dyskografię zespołu zamyka album „Sweet Spot”, który ukazał się w maju 2019 roku.

źródło informacji:
Materiały prasowe organizatora | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, żadne naruszenia praw autorskich nie są zamierzone. W takim przypadku prosimy o kontakt – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.

Default image
NewsRoom
Newsy redakcji Muzycznego Krakowa. Nadsyłane przez organizatorów, informacje i komunikaty prasowe. Czasami newsy "wygrzebane" w przestrzeni internetowej lub nadesłane przez czytelników. Naszym (nieobiektywnym) zdaniem warte publikacji.