Emergenza Festival 2016/2017 – Alchemia

RUNDA I (Eliminacje) EMERGENZA FESTIVAL POLSKA – Kraków, klub ALCHEMIA (06-07-08 stycznia 2017)

Zapraszamy do udziału w nadchodzącej VI Edycji Emergenza Festival Polska (2016/17) – największego na świecie festiwalu dla młodych zespołów bez kontraktów płytowych. Zespoły zmierzą się ze sobą w ciągu sezonu 2016/17 na terenie kraju w 9 okręgach, kilkunastu klubach, na kilkudziesięciu koncertach.

Najlepsze z nich, które zwyciężą w finałach krajowych, spotykają się na finale światowym Emergenzy, w Niemczech na Taubertal Open Air Festival (lato 2017) skąd Finalista pojedzie w trasę po całej Europie.

Finaliści Edycji polskich :

Krakowskie koncerty Eliminacyjne odbędą się w klubie ALCHEMIA
w dniach 06-07-08 stycznia 2017

Zagrają :

DZIEŃ 1 (piątek / 06.01)
INTODAY , KILLSORROW , LINE OF DEAD , NAGA-NA , RED VIPERS , THATCH, THE TREES, WHITEOUT

DZIEŃ 2 (sobota / 07.01)
DINOSAURS ARE DEAD , FORBIDDEN OMEN , KINO DELIRIUM , KIWI , NOVVA , SCAR CRASH , THE SECOND CHANCE , TIE MY TIE

DZIEŃ 3 (niedziela / 08.01)
APPLE FILEDS , BACKSTAGE PASS, DPS (Daj Pan Spokoj) , NO PROGRESS , SHADOWSCAPES , SUPERNOVA , SYNTHETIC BLAST , VENTURE

Więcej informacji:

[ct_spacer height=”25″]

źródło informacji:
Materiały prasowe organizatora | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, prosimy o informację – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.
Default image
Monika Słupek
Studentka biofizyki. Sopran w chórze rozrywkowym, z różnym skutkiem próbuje grać na gitarze. Uwielbia zabiegany tryb życia oraz ciągły rozwój, sport i muzykę pod każdą postacią. Słucha bardzo różnorodnej muzyki z naciskiem na tę mało komercyjną. Noce poświęca na wyszukiwanie ciekawostek muzycznych.