Akademia Muzyczna w Krakowie wydarzenia wydarzenia Kraków 1 marca 2017

Dzień otwarty – Akademia Muzyczna w Krakowie

Zwyczajem lat poprzednich Akademia Muzyczna w Krakowie umożliwia przyszłym studentom oraz wszystkim zainteresowanym zapoznanie się z funkcjonowaniem naszej Alma Mater. W związku z tym, w dniu 23 marca (czwartek) 2017 roku organizuje DZIEŃ OTWARTY.

W ramach Dnia Otwartego odbędą się konsultacje z przedmiotów, prowadzonych na wszystkich kierunkach w Uczelni. Wszystkim odwiedzającym naszą Akademię pomagać będą, m.in.: Samorząd Studentów oraz pracownicy Dziekanatów. Oficjalnie rozpoczniemy o godz. 12:00 w Sali Koncertowej spotkaniem z Władzami Akademii oraz specjalnym koncertem. Będą również projekcje filmów, drobne upominki i inne niespodzianki. Na pewno warto nas w ten dzień odwiedzić – czekamy od samego rana.

Szczegółowy harmonogram DNIA OTWARTEGO:

[ct_spacer height=”25″]

[ct_spacer height=”25″]

źródło informacji:
Biuro Promocji Artystycznej / Biuro Karier, Akademii Muzycznej w Krakowie, foto: archiwum Muzycznego Krakowa | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, prosimy o informację – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.

podobne publikacje