Bez kategorii 15 marca 2018

“Dni otwarte” Akademii Muzycznej w Krakowie

Akademia Muzyczna w Krakowie zaprasza na DNI OTWARTE! 21 i 22 marca (środa i czwartek) przy ul. św. Tomasza 43 będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej Uczelni.

Przywitamy młodsze koleżanki i młodszych kolegów uśmiechami i słodkościami, rozdając gadżety reklamowe! Pomocą kandydatom służyć będą nasi studenci z różnych kierunków studiów, niestrudzenie odpowiadając na każde zadane pytanie, nie szczędząc swojego czasu i sił. Kandydaci będą mogli również uczestniczyć w lekcjach pokazowych oraz w konsultacjach z naszymi znakomitymi pedagogami, aby przekonać się, jak dobrze jest się u nas uczyć.

Mamy nadzieję, że większość z młodych muzyków zechce zawitać do nas ponownie w czerwcu, aby przystąpić do egzaminów wstępnych! ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Szczegółowy harmonogram Dni Otwartych znajduje się na stronie internetowej Akademii Muzycznej w Krakowie – www.amuz.krakow.pl oraz profilu fb.com/amuz.krakow.pl

Do miłego spotkania w murach krakowskiej uczelni muzycznej – w jubileuszowym, 130 roku jej działalności!

 

źródło informacji:
Komunikat prasowy Biura Promocji Artystycznej Akademii Muzycznej w Krakowie, foto: archiwum Muzycznego Krakowa | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, prosimy o informację – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.

podobne publikacje