Witamy w Muzycznym Krakowie   Click to listen highlighted text! Witamy w Muzycznym Krakowie

Coma – Game Over, (foto)relacja z koncertu w Klubie Studio

Po pierwsze Coma! Fantastyczny koncert, duża dawka energii , Piotr Rogucki pokazał do kogo należy scena i jak należy się bawić, jak sam stwierdził „to jest najlepsza trasa koncertowa w czasie istnienia zespołu”.

Czy to może dawać nadzieję fanom na powrót? Jak dla mnie Game Over jest jednoznaczne ale mam nadzieję, że to nie definitywny koniec. Publiczność oszalała to jest pewne, myślę, że i sami muzycy dobrze się bawili w krakowskim Klubie Studio.

Warto przypomnieć, zespół powstał w 1998 roku w Łodzi. Na koncie ma wiele nagród muzycznych w tym siedem Fryderyków w czym jeden dla Piotra Roguckiego za wokalistę roku, Eska Music Awards oraz Złotego Bączka. Trzykrotnie koncertowali na scenie Programu III Polskiego Radia.

Pozostaje nam czekać na reaktywację i śledzić solową karierę Piotra Roguckiego.

Foto © Magda Woch – agencja fotograficzna Muzyczny Kraków

Default image
Magda Woch
Absolwentka Otwartego Studium Fotografii na Politechnice Krakowskiej. Fotografia, muzyka i joga to jej największe pasję. Szczególnie bliska jest jej fotografia koncertowa, gdzie można uchwycić emocje artysty i publiczności. Miłośniczka literatury i czarnej kawy. Mama cudownej córki.
Skip to content Click to listen highlighted text!