Witamy w Muzycznym Krakowie   Click to listen highlighted text! Witamy w Muzycznym Krakowie

Chill-e-Motion, sesja zdjęciowa

11.09.2018 mieliśmy ogromną przyjemność towarzyszyć zespołowi Chill-e-Motion podczas próby. Wrześniowy ciepły wieczór przerodził się w niezapomniany intymny festiwal w samym Centrum Krakowa!

Chill-e-Motion to grupa prze zdolnych młodych ludzi którzy ciągle doskonalą swój warsztat i nie zwalniają tempa. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego miłego wieczoru .

 

Bardzo dziękujemy zespołowi Chill-e-Motion za możliwość uczestnictwa a także właścicielowi sali Bursztynowa Komnata w Krakowie za wspaniałe doznania dźwiękowe i wizualne.

Więcej o zespole Chill-e-Motion:

 

Foto © Małgorzata Rzeszutek – Muzyczny Kraków

Default image
Małgorzata Rzeszutek
Fotoreporter i dziennikarz. Dusza Artysty. Fotografia jest niewątpliwie częścią jej życia. Stała się pasją, sposobem patrzenia na świat i na ludzi. Na co dzień prowadzi autorskiego bloga. Zdjęcia traktuje jak tworzenie małych dzieł sztuki. Fotografia koncertowa jest dla niej szczególnie ważna. Na zdjęciach nie pokazuję zwykłego codziennego życia a emocje, interakcję artysty i odbiorcy. Fotografia podobnie jak muzyka to nie tylko zbiór nut a część rzeczywistości.
Skip to content Click to listen highlighted text!