Cheap Tobacco, koncert w Żaczku – relacja

Bluesowy Before z Cheap Tabacoo odbył się w niedzielny wieczór 24 kwietnia 20116 w Klubie Studenckim Żaczek, gdzie ciężko było znaleźć wolne miejsce, sala pękała w szwach.

Cheap Tabacoo to charyzmatyczny zespół pełen energii. Wokalistka w naturalny sposób utrzymywała kontakt z publicznością od samego początku i nie pozwalała na nudę, gdyż sama nie potrafi długo ustać w jednym miejscu. To jest jej wielki atut – śpiewa “całą sobą”. Zadowolenie widać było na twarzach zespołu …. jak i widowni.

Po koncercie można było spróbować swoich sił w Jam Session. Wydarzenie zorganizowano jako rozgrzewkę przez zbliżającym się wielkimi krokami festiwalem Bluesroads!

Poniżej kilka zdjęć, które choć trochę przybliżą Państwu atmosferę tego wieczoru. Więcej zdjęć znajduje się na naszym profilu na Facebook:

[ct_spacer height=”10″]

[ct_spacer height=”10″]

Foto: Muzyczny Kraków  © Iwona Kurczab | Wszelkie prawa zastrzeżone

Default image
Iwona Kurczab
Wolny duch. FOTOREPORTER i dziennikarz. Absolwentka Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Jej pasje to fotografia, sport, gotowanie oraz podróże. Muzyka jest jej partnerem życiowym, w szczególności gdy ma na imię Rock. Odpowiada jej życie festiwalowicza. Optymistka.