Białystok New Pop Festival 2020 – wersja online

11 i 12 lipca zobaczymy Krzysztofa Zalewskiego, Marię Peszek, duet Karaś/Rogucki, Natalię Przybysz, Karolinę Czarnecką i innych wspaniałych artystów. Publiczność będzie mogła oglądać festiwal na żywo, online. Dostępne będą wersja bezpłatna podstawowa (streaming SD) oraz biletowana premium (full HD, z opcją wyboru kamer). Bilety wsparcia na wersję premium kosztują od 20 zł, ale festiwalowicz może zdecydować o wyższej opłacie – 50% tej kwoty przekazywane jest artystom.

Białystok New Pop Festival rozbrzmi koncertami zgodnie z planem w najbliższe wakacje, w weekend 11-12 lipca. Festiwal odbędzie się bez zmian w Pałacu Branickich, w plenerze, aby zachować zarówno jego oryginalny charakter oraz klimat, jak i miejsca pracy dla sztabu ludzi i podwykonawców przy nim pracujących. Chcemy w ten sposób symbolicznie zwrócić uwagę na cały segment branży kulturalno-rozrywkowej, któremu pandemia pokrzyżowała plany zawodowe. A line up jest naprawdę mocny, zagrają bowiem gwiazdy polskiej sceny muzycznej: m.in.Krzysztofa Zalewskiego, Marię Peszek, duet Karaś/Rogucki, Natalię Przybysz, Karolinę Czarnecką.

  • Jedyna zmiana jest taka, że z fanami, z festiwalowiczami, ze wspaniałą publicznością – spotkamy się online.

Biorąc pod uwagę obowiązujące regulacje prawne związane z organizacją imprez muzycznych w czasach COVID-19, zdecydowaliśmy przenieść tegoroczną edycję festiwalu do internetu. Ale nie tak po prostu. Szykujemy prawdziwą ucztę. Dzięki nowym technologiom będzie możliwość uczestnictwa w festiwalu bez wychodzenia z domu, będzie można wirtualnie stanąć na scenie, pod sceną, poczuć się jak swoi mistrzowie. Będziecie także okazję porozmawiać na live czacie z artystami, zajrzeć na backstage, czy odbyć wirtualny spacer po Białymstoku. Pokażemy, jak wygląda nasz festiwal „od kuchni“.

Festiwal z internetową widownią to wspaniała, wielka, muzyczna społeczność, do której apelujemy o oglądanie festiwalu w wersji płatnej – premium full HD.  Tak, tym razem wszyscy bierzemy sprawę w swoje ręce, aby wspierać siebie nawzajem. Będziemy festiwal biletować. Bilety wsparcia na wersję premium kosztują od 20 zł, ale festiwalowicz może zdecydować o wyższej opłacie – 50% tej kwoty przekazywane jest artystom. Oczywiście osobno będzie udostępniona podstawowa transmisja z festiwalu w wersji bezpłatnej (streaming SD).

To chyba pierwszy w tym roku festiwal, który odbędzie się w swoim pierwotnym miejscu i w prawdziwych, koncertowych warunkach. Wierzymy, że do nas dołączycie!

Znamy datę Białystok New Pop Festival 2021! Otworzy go Muniek Staszczyk. Znamy też datę przyszłorocznego festiwalu. Białystok New Pop Festival odbędzie się w dniach 10-11 lipca 2021. Mamy nadzieję, że tłumnie zatańczymy pod sceną przy Pałacu Branickich! Line up będziemy zdradzać po kolei. Pierwszym artystą, który na nim wystąpi, będzie Muniek Staszczyk.

Zachowaj Bilet!

  • Dobra wiadomość dla posiadaczy biletów na Białystok New Pop 2020. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność na przyszły rok. Dotyczy to także biletów dla dzieci (do lat 12) i seniorów. Posiadacze biletów na rok 2020 dostaną dodatkowo w prezencie dostęp HD do tegorocznej edycji online. Jeśli jednak osoby nie będą w stanie już teraz zdecydować czy mogą wziąć udział w przyszłorocznej edycji festiwalu, bilety będzie można zwrócić na platformie przez którą zostały zakupione. Sprzedaż biletów na 2021 trwa od wtorku 16 czerwca 2020 r.

Więcej informacji na temat Festiwalu:

źródło informacji:
Materiały prasowe organizatora | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, żadne naruszenia praw autorskich nie są zamierzone. W takim przypadku prosimy o kontakt – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.
Default image
NewsRoom
Newsy redakcji Muzycznego Krakowa. Nadsyłane przez organizatorów, informacje i komunikaty prasowe. Czasami newsy "wygrzebane" w przestrzeni internetowej lub nadesłane przez czytelników. Naszym (nieobiektywnym) zdaniem warte publikacji.