“Barakah online” … czyli jak radzi sobie kultura w czasie zarazy

Stało się coś, o czym czytaliśmy w książkach. Nagle, wytwory wyobraźni pisarzy stały się naszą codziennością … i to bardzo realną. Musimy nauczyć się z tym żyć. Świat się zmienia i już nigdy nie będzie taki jak kiedyś. A więc zmieniamy się wszyscy. Zmienia się też kultura, ludzie którzy ją tworzą, odbiorcy ale też dziennikarze i krytycy muzyczni.

Z przekazami online rusza krakowski teatr BARAKAH. Na razie musimy odłożyć dywagacje na temat ułomności przekazu internetowego, zakładając, że połowa oglądających będzie robiła to korzystając ze smartfonu. Dzisiaj innej alternatywy nie ma.

W najbliższym czasie ukażą się:

W sieci dostępne są spektakle:

Na razie przenosimy się do przestrzeni internetowej – nikt nie wie na jak długo. Do zobaczenia w Realu i w teatrze BARAKAH.

źródło informacji:
Materiały prasowe organizatora | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, żadne naruszenia praw autorskich nie są zamierzone. W takim przypadku prosimy o kontakt – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.
Default image
Andrzej Wodziński
Redaktor naczelny serwisu. Autor nie ma wykształcenia muzycznego i jakichkolwiek kwalifikacji do bycia krytykiem muzycznym. Publikowane teksty są „nieobiektywnie emocjonalne”. Słucha muzyki każdej (z małymi, nieobiektywnymi wyjątkami). Muzyka towarzyszy mu (w różnych formach i przejawach) przez całe życie i czyni go piękniejszym. Informacje dodatkowe: autor, jeśli nie słucha muzyki to ogląda filmy ... Każdą wolną chwilę stara się (z różnym skutkiem) spędzać w górach. Wegetarianin i cyklista.