Ania Dąbrowska “The Best Of” w Klubie Studio – fotorelacja

Ania Dąbrowska a tak na prawdę Anna Monika Dąbrowska – wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Wydała aż sześć albumów studyjnych, najpopularniejsze piosenki wyśpiewała publiczności w Klubie Studio 05 października 2019 roku.

Wszechstronnie utalentowana wokalistka, najczęściej nominowana do Nagrody Muzycznej Fryderyk: 34 nominacje w tym 9 otrzymanych statuetek. Karierę muzyczna rozpoczęła w 2002 roku. Debiutancki album “Samotność po zmierzchu” umocnił pozycje artystki na rynku muzycznym. W tym czasie powstały kultowe utwory: “Tego chciałam” “Glory” i nieśmiertelny “Charli, Charli”.

Wszystkie te piosenki wybrzmiały w sobotni deszczowy dzień w Klubie Studio. Fani bawili się fantastycznie, dało się to odczuć zwłaszcza w bocznej nawie gdzie dochodziło nawet do tańców w parach. Sala pękała w szwach, fani obsypywali artystkę miłymi słowami…

Zapraszamy do fotorelacji:

Foto © Małgorzata Rzeszutek – Muzyczny Kraków

Podziel się swoją opinią
Obrazek domyślny
Małgorzata Rzeszutek

Fotoreporter i dziennikarz. Dusza Artysty. Fotografia jest niewątpliwie częścią jej życia. Stała się pasją, sposobem patrzenia na świat i na ludzi. Na co dzień prowadzi autorskiego bloga. Zdjęcia traktuje jak tworzenie małych dzieł sztuki. Fotografia koncertowa jest dla niej szczególnie ważna. Na zdjęciach nie pokazuję zwykłego codziennego życia a emocje, interakcję artysty i odbiorcy. Fotografia podobnie jak muzyka to nie tylko zbiór nut a część rzeczywistości.

Skip to content