Agnieszka Chylinska -Tauron Arena, w obiektywie Moniki i Małgosi

W sobotę 18 grudnia 2022 roku w Tauron Arena odbył się niesamowity, jubileuszowy koncert Agnieszki Chylińskiej “Warto było szaleć tak – 25 lat na scenie”. Na koncert mimo trwającej pandemii przybyły tłumy fanów, w każdym wieku.

Agnieszka śpiewała swoje znane i lubiane hity, publiczność szalała i śpiewała wraz z nią. Wspaniały był to koncert. A tak o sobie mówiła sama artystka: „Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie… Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam.

Po 25. latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii”.

Autorkami zdjęć są Monika Stachnik-Czapla i Małgorzata Rzeszutek. All Rights Reserved.

Podziel się swoją opinią
Obrazek domyślny
Monika Stachnik-Czapla

Fotograf. Od 2001 roku należy do Krakowskiego Klubu Fotograficznego, a od 2005 do Stowarzyszenia Twórców – Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej. Od 2005 roku pełni funkcję Prezesa KKF, a w 2007 została powołana do Rady Programowej Muzeum Historii Fotografii im. Walezego Rzewuskiego w Krakowie. Od 2013 roku należy do Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt nagród i wyróżnień w konkursach krajowych i zagranicznych oraz kilkadziesiąt wystaw – indywidualnych i zbiorowych.

Skip to content