Agnieszka Chylińska PINK PUNK 16.11.2018 Klub Studio FOTORELACJA

Agnieszka Chylińska wraz ze swoimi producentami Markiem Piotrkowskim, Bartkiem Krolikiem, perkusistą Bartkiem „Szopixem”  oraz  gitarzystą Maciejem Maką, 16 listopada 2018 wystąpili w krakowskim Klubie Studio promując nowy album wokalistki “PINK PUNK”.

Koncert w Krakowie był drugim wydarzeniem promującym płytę “PINK PUNK”. Teksty piosenek nadal utrzymane były w punkowym klimacie, ale płynęły wprost z  serca Agnieszki . “I przytulajcie mnie mocno w tej piosence, ona jest trudna dla mnie ” zapowiadała “Schizę” do której jak później zdradziła, ma powstać teledysk .

Publiczność znała wszystkie teksty, wręcz domagała się kolejnych utworów. Najwięcej emocji wzbudziły oczywiście stare piosenki Artystki takie jak : “Kiedy powiem sobie dość”  gdzie publiczność wyśpiewała cały tekst a Agnieszka tylko słuchała – “dajcie się mi wzruszyć, nie do wiary ,dajcie mi to”, prosiła artystka …

Jest to z pewnością nowy etap w karierze wokalistki i mocno trzymam za nią kciuki !!!

 

Podziekowania dla TOP MANAGMENT a zwłaszcza dla Pani menager Joanny Ziędalskiej-Komosińskiej za miła współpracę.

Foto © Małgorzata Rzeszutek – Muzyczny Kraków

Default image
Małgorzata Rzeszutek
Fotoreporter i dziennikarz. Dusza Artysty. Fotografia jest niewątpliwie częścią jej życia. Stała się pasją, sposobem patrzenia na świat i na ludzi. Na co dzień prowadzi autorskiego bloga. Zdjęcia traktuje jak tworzenie małych dzieł sztuki. Fotografia koncertowa jest dla niej szczególnie ważna. Na zdjęciach nie pokazuję zwykłego codziennego życia a emocje, interakcję artysty i odbiorcy. Fotografia podobnie jak muzyka to nie tylko zbiór nut a część rzeczywistości.