Witamy w Muzycznym Krakowie   Click to listen highlighted text! Witamy w Muzycznym Krakowie

Agnieszka Chylińska PINK PUNK 16.11.2018 Klub Studio FOTORELACJA

Agnieszka Chylińska wraz ze swoimi producentami Markiem Piotrkowskim, Bartkiem Krolikiem, perkusistą Bartkiem „Szopixem”  oraz  gitarzystą Maciejem Maką, 16 listopada 2018 wystąpili w krakowskim Klubie Studio promując nowy album wokalistki “PINK PUNK”.

Koncert w Krakowie był drugim wydarzeniem promującym płytę “PINK PUNK”. Teksty piosenek nadal utrzymane były w punkowym klimacie, ale płynęły wprost z  serca Agnieszki . “I przytulajcie mnie mocno w tej piosence, ona jest trudna dla mnie ” zapowiadała “Schizę” do której jak później zdradziła, ma powstać teledysk .

Publiczność znała wszystkie teksty, wręcz domagała się kolejnych utworów. Najwięcej emocji wzbudziły oczywiście stare piosenki Artystki takie jak : “Kiedy powiem sobie dość”  gdzie publiczność wyśpiewała cały tekst a Agnieszka tylko słuchała – “dajcie się mi wzruszyć, nie do wiary ,dajcie mi to”, prosiła artystka …

Jest to z pewnością nowy etap w karierze wokalistki i mocno trzymam za nią kciuki !!!

 

Podziekowania dla TOP MANAGMENT a zwłaszcza dla Pani menager Joanny Ziędalskiej-Komosińskiej za miła współpracę.

Foto © Małgorzata Rzeszutek – Muzyczny Kraków

Default image
Małgorzata Rzeszutek
Fotoreporter i dziennikarz. Dusza Artysty. Fotografia jest niewątpliwie częścią jej życia. Stała się pasją, sposobem patrzenia na świat i na ludzi. Na co dzień prowadzi autorskiego bloga. Zdjęcia traktuje jak tworzenie małych dzieł sztuki. Fotografia koncertowa jest dla niej szczególnie ważna. Na zdjęciach nie pokazuję zwykłego codziennego życia a emocje, interakcję artysty i odbiorcy. Fotografia podobnie jak muzyka to nie tylko zbiór nut a część rzeczywistości.
Skip to content Click to listen highlighted text!