Witamy w Muzycznym Krakowie   Click to listen highlighted text! Witamy w Muzycznym Krakowie

Acoustic Freaks – Cafe ZOUZA #scenaZOUZY – relacja

“Kawał dobrej muzyki …” tak można było określić koncert formacji Acoustic Freaks w Cafe ZOUZA, 24 maja 2019. Stwierdzenie dość ogólne, ale bardzo trafnie określa to co działo się w trakcie występu.

Na koncercie stawił się w pełnym składzie fanclub zespołu. Dlatego też atmosfera tego wydarzenia była lekka, przyjazna i sprawiła, że wszyscy bawili się świetnie – muzycy również. Jako “stały bywalec”, wiem, że jeśli występujący są odprężeni i “na luzie”, gwarantuje to świetną zabawę. Z drugiej strony wiem też … (jako stały bywalec), że na luz i odprężenie pozwolić mogą sobie jedynie dojrzali artystycznie artyści.

Acoustic Freaks to muzycy dojrzali i profesjonalni … Ale w dzisiejszych czasach to jednak za mało. Wykonawcy posiadają olbrzymi potencjał i talent. Ale, aby zaistnieć w świecie muzycznym, teraz potrzebna jest im praca, praca, praca itd. itd. itd. … To chyba nic odkrywczego, takie stwierdzenia można znaleźć w większości biografii wielkich muzyków.

Jak na razie jest dobrze, talent, nie najgorszy warsztat, wrażliwość i wyczucie muzyki. Bardzo dobrze dobrany repertuar i ciekawe aranżacje. Mimo dość niezwykłego składu (dwoje wokalistów, klawisze i cajon), zespół “wie czego chce” i jak się wydaje, ma wyznaczoną ścieżkę kariery.

Zespołowi Acoustic Freaks życzymy sukcesów i przypominamy o ciężkiej przcy, w Waszym przypadku, naprawdę warto!

Relacja z koncertu Acoustic Freaks na Scenie ZOUZY, 24 maja 2019.


Café ZOUZA
Kraków, Prądnicka 20A
tel. 533 363 035
Facebook: www.facebook.com/CafeZOUZA/


Foto © Andrzej Wodziński – Muzyczny Kraków

Default image
Andrzej Wodziński
Redaktor naczelny serwisu. Autor nie ma wykształcenia muzycznego i jakichkolwiek kwalifikacji do bycia krytykiem muzycznym. Publikowane teksty są „nieobiektywnie emocjonalne”. Słucha muzyki każdej (z małymi, nieobiektywnymi wyjątkami). Muzyka towarzyszy mu (w różnych formach i przejawach) przez całe życie i czyni go piękniejszym. Informacje dodatkowe: autor, jeśli nie słucha muzyki to ogląda filmy ... Każdą wolną chwilę stara się (z różnym skutkiem) spędzać w górach. Wegetarianin i cyklista.
Skip to content Click to listen highlighted text!