Witamy w Muzycznym Krakowie   Click to listen highlighted text! Witamy w Muzycznym Krakowie

20. Warsztaty Gospel w Krakowie, koncert finałowy // fotorelacja

Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury. Frank Zappa – muzyk. Ten cytat publikujemy na dole strony głównej naszego serwisu (można sprawdzić). Kiedyś już z niego korzystałem, muszę zrobić to teraz. I nawet nie o samą muzykę tu chodzi – to emocje i duchowość, towarzyszące koncertowi są niemożliwe do opisania.

Koncert w Kinie Kijów uświetnił 20. Warsztaty Gospel w Krakowie o których pisałem już wcześniej. Motywem przewodnim wydarzenia była radość. Stan który jest niemożliwy do opisania, myślę, że najlepiej oddadzą go poniższe zdjęcia:

 

Foto © Andrzej Wodziński – Muzyczny Kraków

Default image
Andrzej Wodziński
Redaktor naczelny serwisu. Autor nie ma wykształcenia muzycznego i jakichkolwiek kwalifikacji do bycia krytykiem muzycznym. Publikowane teksty są „nieobiektywnie emocjonalne”. Słucha muzyki każdej (z małymi, nieobiektywnymi wyjątkami). Muzyka towarzyszy mu (w różnych formach i przejawach) przez całe życie i czyni go piękniejszym. Informacje dodatkowe: autor, jeśli nie słucha muzyki to ogląda filmy ... Każdą wolną chwilę stara się (z różnym skutkiem) spędzać w górach. Wegetarianin i cyklista.
Skip to content Click to listen highlighted text!