Witamy w Muzycznym Krakowie   Click to listen highlighted text! Witamy w Muzycznym Krakowie

Mikromusic – koncert w Fabryce

Wieczorem w niedzielę 29 listopada w Klubie Fabryka odbył się koncert warszawskiego zespołu Mikromusic, który przybył do nas z albumem “Matka i żony”. Wokalistka (Natalia Grosiak) opisuje płytę jako jedną z najbardziej energetycznych dobytków ich twórczości, gdzie możemy znaleźć sporo humoru i przyśpieszony rytm. Koncert był poprawny i widać było aplauz fanów zebranych w klubie gdy zespół wykonał utwory takie jak “Krystyno” czy ich ostatni singiel “Bezwładnie”, w którym gościnnie w duecie z Natalią zaśpiewał Skubas (niestety zabrakło jego osoby podczas wykonania).
Koncert był “przyjemny”, ale nic poza tym. Nie do końca czuć było ten energetyczny akcent o którym opowiada wokalistka. Czy było to zmęczenie? Był to ich ostatni koncert w trasie, ciężko to określić. Poza muzyką można uznać, że Natalii nie brakowało poczucia humoru…  zespół planuje nakręcić teledysk z pomocą Quentina Tarantino, jeśli ktoś ma z nim kontakt, śmiało – napiszcie do Mikromusic.

Poniżej, kilka migawek:

Foto © Iwona Kurczab

Default image
Iwona Kurczab
Wolny duch. FOTOREPORTER i dziennikarz. Absolwentka Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Jej pasje to fotografia, sport, gotowanie oraz podróże. Muzyka jest jej partnerem życiowym, w szczególności gdy ma na imię Rock. Odpowiada jej życie festiwalowicza. Optymistka.
Skip to content Click to listen highlighted text!