Terra Bite zapowiada nowy teledysk

Terra Bite

Katowicki Terra Bite udostępnił na swoim profilu na portalu Facebook zapowiedź nadchodzącego teledysku do najnowszego utworu „YummY!” Jest to pierwszy obraz zrealizowany z nową wokalistką – Lucią. Półfinaliści 6 Edycji Must Be The Music zapowiedzieli premierę na 25 sierpnia.

Na temat najnowszego dokonania grupy wypowiedziała się Joanna Calinka Lacher – znana z zespołu Percival Schuttenbach „Dobra jakość. Dobry pomysł z dwiema alternatywnymi rzeczywistościami. Pyszna wokalistka

Z kolei raper Kleszcz, podsumował utwór oraz teledysk następująco: „Pięć różnych osób, jeden organizm, konkretne brzmienie

Sami muzycy Terra Bite tak opisują swoje najnowsze dzieło: „Nie możemy doczekać się premiery. Słuchaczy czeka olbrzymie zaskoczenie. Mamy nadzieję, że to co usłyszycie, zrekompensuje Wam czas jaki upłynął od naszego ostatniego teledysku.

Terra Bite rozpoczął współpracę z nową wokalistką w styczniu tego roku. Za produkcję teledysku odpowiedzialna jest agencja Ace of Art.

Terra Bite to formacja, której należy się dobrze przyjrzeć (i obserwować ich rozwój). Uważam że to grono dojrzałych (muzycznie) muzyków, muzykujących na wysokim poziomie. Pani, która z nimi śpiewa, też wydaje się bardzo utalentowana. Z takim warsztatem mogą daleko zajść … a czy zajdą czas pokaże. I czekamy na muzykę!

źródło informacji:
Materiały prasowe zespołu | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, prosimy o informację – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.
Share

Autor Andrzej Wodziński

Redaktor naczelny serwisu. Autor nie ma wykształcenia muzycznego i jakichkolwiek kwalifikacji do bycia krytykiem muzycznym. Publikowane teksty są „nieobiektywnie emocjonalne”. Słucha muzyki każdej (z małymi, nieobiektywnymi wyjątkami). Muzyka towarzyszy mu (w różnych formach i przejawach) przez całe życie i czyni go piękniejszym. Informacje dodatkowe: autor, jeśli nie słucha muzyki to ogląda filmy ... Każdą wolną chwilę stara się (z różnym skutkiem) spędzać w górach. Wegetarianin i cyklista.