wydarzenia Kraków 20 września 2018

SABINA – koncert w Krakowie, Zet Pe Te, 22.11.2018

SABINA zagra swój pierwszy koncert w Krakowie 22 listopada 2018 o godzinie 19:00 w Zet Pe Te. Do tej pory występowała głównie na deskach teatralnych, absolwentka Wydziału Aktorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi. Publiczności krakowskiej znana już z tak głośnej produkcji, jak „Chicago” (Krakowski Teatr Variete). Tym razem postanowiła zaprezentować swój autorski materiał z debiutanckiej płyty, która w przyszłym roku doczeka się swojej oficjalnej premiery.

Zespół w składzie: 
SABINA Karwala – wokal
Jan Bieleckii – gitara, instrumenty klawiszowe
Emilian Waluchowski – perkusja, pady
Marcin Markuszewski – bas, klawisz basowy

Na płycie znajdą się utwory w większości napisane przez samą artystkę, w przewadze śpiewane w języku polskim. 
Całość utrzymana w klimacie electro-pop’u. Za produkcję odpowiada Jan Bielecki (up&down).
Na początku tego roku miała miejsce premiera pierwszego singla pt. „Kołysanka”, który zapoczątkował live sesję trzech autorskich utworów SABINY. W czerwcu zaś mogliśmy ujrzeć pierwszy, oficjalny klip do utworu „Panowie w kapeluszach”, którego realizacji podjęła się ekipa przyjaciół ze szkoły filmowej w Łodzi.

Poza krakowskim koncertem, zespół usłyszeć będzie można również w Bielsku Białej (rodzinnym mieście Sabiny) oraz w Warszawie. Więcej informacji na temat koncertów artystki już wkrótce!

Więcej informacji:

źródło informacji:
Materiały prasowe organizatora | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, żadne naruszenia praw autorskich nie są zamierzone. W takim przypadku prosimy o kontakt – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.

podobne publikacje