Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Wiosenny Koncert Charytatywny Gwiazdy dla Autyzmu

27 kwietnia # 18:00 - 19:30

60PLN

Charytatywny koncert w Nowohuckim Centrum Kultury wpisuje się w cykl imprez proponowanych w ramach obchodów Kwietnia – Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu, kiedy to nie tylko dzielimy się wiedzą o autyzmie, ale także wspieramy organizacje pozarządowe świadczące pomoc osobom z tą niepełnosprawnością.

Koncerty Orkiestry Wieniawa to wspaniałe przeżycie artystyczne. Ten wyjątkowy zespół typu Concert Band, liczący ponad pięćdziesięciu młodych muzyków, zmienia stereotypowe myślenie o orkiestrach dętych! Tym razem, zespół stworzy muzyczną oprawę dla znakomitych artystów. Podczas koncertu będzie można usłyszeć Jubileuszowe utwory Lidii Jazgar z zespołem Galicja w nowych aranżacjach na orkiestrę, najbardziej znane przeboje Andrzeja Sikorowskiego i zespołu Pod Budą oraz takie utwory, jak: Dziwny jest te świat Czesława Niemena wykonane przez zachwycającego Mateusza Ziółko. Usłyszymy również znakomitą muzykę filmową, m.in. Ennio Moriccone w wykonaniu orkiestry Wieniawa i Chóru Fermata wraz z solistami i wiele innych utworów.

Koncert organizowany jest na rzecz dzieci i młodzieży uczących się w krakowskim Centrum Autyzmu. Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na cele statutowe Stowarzyszenia „Przyszłość”, które zostało założone przez rodziców dzieci z autyzmem i nieustannie wspiera działalność Centrum Autyzmu poprzez zakup niezbędnych pomocy, wyposażenia, finansowanie wycieczek i zajęć dodatkowych.

Koncertowi będzie towarzyszyć kiermasz rękodzieła wykonanego w Centrum Autyzmu oraz wystawa prac uczniów „Tak ja to widzę”. Dochód z koncertu przeznaczony będzie na rzecz Centrum Autyzmu.

Wykonawcy:
Lidia Jazgar z zespołem Galicja,
Andrzej Sikorowski,
Mateusz Ziółko,
Orkiestra Wieniawa,
Chór Fermata wraz z solistami

Więcej informacji:

Share

Szczegóły

Data:
27 kwietnia
Czas:
18:00 - 19:30
Koszt:
60PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

Nowohuckie Centrum Kultury
al. Jana Pawła II 232
Kraków, Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 12 644 02 66
Strona internetowa:
http://www.nck.krakow.pl

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.

Share