Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Wianki – Święto Muzyki 2017

24 czerwca

Darmowy

Cały Kraków będzie tętnić muzyką 24 czerwca. Do pięciu głównych scen – Hard Rock Cafe Kraków, Debiutantów, Krakowksiej, Jazzowej, Święta Ulicy Stolarskiej dochodzi szósta – Alternatywna. Ponadto: konkurs na najpiękniejszy wianek, Unsound Silent Disco, Noc Klubowa i wydarzenia towarzyszące. Niech się święci muzyka!

Wianki – Święto Muzyki rozśpiewają, niemal dosłownie, całe miasto. Scena Alternatywna stanie na Placu Nowym. Pomiędzy 17.00 a 22.00, zagrają tam synthpopowy duet POLPO MOTEL, Kobieta z Wydm, czyli projekt znanego z UL/KR Błażeja Króla i jego żony, a także producent , skrzypek i kompozytor Stefan Wesołowski. Do serca Kazimierza powróci Projekt Autobus, gdzie wystąpią także 3Kings, wykonujący akustycznie muzykę elektroniczną.

  • Wszystkie wydarzenia w ramach Wianków – Święta Muzyki są bezpłatne i otwarte. Zapraszają Miasto Kraków i Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Więcej informacji i dokładny program:

Share

Szczegóły

Data:
24 czerwca
Koszt:
Darmowy

Organizator

Krakowskie Biuro Festiwalowe
Strona internetowa:
www.biurofestiwalowe.pl

Miejsce

Kraków
Kraków
Kraków, Polska
+ Google Map

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.

Share