Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

„To ja” – koncert jubileuszowy Anny Treter

1 października # 19:00 - 21:00

1 października na Scenie NCK wystąpi w jubileuszowym recitalu Anna Treter – wokalistka, autorka, kompozytorka, znana m.in. z zespołu „Pod Budą”. Koncert będzie jednocześnie premierą płyty „To ja”, która podsumowuje 40 lat działalności scenicznej artystki.

Program koncertu będzie miał charakter przekrojowy. Zabrzmią zarówno utwory z 4 autorskich płyt artystki, jak i premierowe wykonania piosenek, które ukażą się na najnowszym wydawnictwie.
Znajdzie się także miejsce dla piosenek z repertuaru zespołu Pod Budą oraz tych napisanych m.in. przez Andrzeja Poniedzielskiego specjalnie dla Anny Treter. Obok nastrojowych ballad, pojawią się utwory rytmiczne i żywiołowe.
Annie Treter towarzyszyć będzie zespół pięciu znakomitych muzyków: (Wojciech Bobrowski – gitara basowa, Tomasz Hernik – akordeon, puzon, Jan Hnatowicz – gitary, Artur Malik –perkusja, Adam Niedzielin – instrumenty klawiszowe), a także kwartet smyczkowy i Kapela z Przytupem.
Koncert poprowadzi nieoceniony – Andrzej Poniedzielski.

1 października (niedziela), g.19.00, Scena NCK
„To ja” – jubileuszowy koncert Anny Treter
bilety: 50 zł

Anna Treter „To ja” – koncert jubileuszowy

Share

Szczegóły

Data:
1 października
Czas:
19:00 - 21:00
Wydarzenie Category:

Miejsce

Nowohuckie Centrum Kultury
al. Jana Pawła II 232
Kraków, Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 12 644 02 66
Strona internetowa:
http://www.nck.krakow.pl

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.

Share