Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Richard Styła Trio – Premiera – Piwnica pod Baranami

14 września # 21:00 - 23:00

PIWNICA pod BARANAMI & JAZZ CLUB Pod Baranami zapraszają na PREMIEROWY KONCERT Ryszarda Styły „NUTY z KRAKOWA – NUTY z PONIDZIA” z cyklu „Świat Gitarą i Poezją Malowany”.

Podczas premierowego koncertu Ryszarda Styły „Nuty z Krakowa – Nuty z Ponidzia” z cyklu „Świat Gitarą i Poezją Malowany” zabrzmią utwory Wojtka BELONA oraz kompozycje Ryszarda STYŁY z płyty pod tym samym tytułem.

Wystapią:
BOHATER – wokal
WALDEMAR GOŁĘBSKI – EWI
RYSZARD STYŁA – gitara

Richard Feliks Styła – gitarzysta, kompozytor. Jest częścią krakowskiej sceny jazzowej od ponad 30 lat. Współpracował z wieloma zespołami z kręgu jazzu i piosenki poetyckiej, występując i zdobywając nagrody na licznych festiwalach w Polsce i za granicą. Od 1986 roku z powodzeniem prowadził własny zespół „Spectrum Session”, do którego zapraszał polskie i amerykańskie sławy jazzu i bluesa. Wiele lat spędził w Kanadzie i USA, gdzie również koncertował.

Ma na koncie kilka płyt autorskich. W 1999 r. razem z córką Karoliną Styłą nagrał album pt. „My Favorite Songs”. Nagrana wspólnie z Jarosławem Śmietaną płyta „Kind Of Life” z 1998 roku została uznana za jedno z najlepszych dokonań w zakresie muzyki jazzowej.

W czwartek 14 września zapraszamy Was na koncert zatytułowany „Świat Gitarą Malowany”, który zdradza fascynacje Styły muzyką wszystkich kontynentów.

Bilety: 15zł/20zł – dostępne w barze Piwnicy pod Baranami, Rynek Główny 27.
 

źródło informacji:
Strona wydarzenia na Facebook | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, prosimy o informację – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.
Share

Szczegóły

Data:
14 września
Czas:
21:00 - 23:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Piwnica Pod Baranami
Rynek Główny 27
Kraków, Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.piwnicapodbaranami.pl/

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.

Share