Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

PerDuo Vnc – ArtCafe Barakah

20 maja # 21:00 - 22:30

PerDuo Vnc to improwizujący duet smyczkowy, którego jest pokazanie, że muzyka rozrywkowa potrafi obejść się bez gitar, klawiszy i perkusji.

Grają muzykę inspirowaną jazzem, bluesem, rockiem, muzyką klasyczną, także współczesną, zdarza im się też korzystać z elementów zaczerpniętych z audio-artu i performance’ u. Nie korzystają z elektroniki, możliwości brzmieniowe swoich instrumentów poszerzają poprzez użycie preparacji (dodatkowych elementów zakładanych na struny i pudła rezonansowe) oraz nietypowych technik wydobycia dźwięku.

Występowali w wielu miastach Polski. Do swoich większych osiągnięć zaliczają nagrodę specjalną na BlueSpod Festival 2014, uczestnictwo w finałach X Rybnik Blues Festival i VI Kiepurafest, występy na dwóch edycjach świnoujskiej FAMY oraz współpracę z flecistą Leszkiem „Hefi” Wiśniowskim.

SKŁAD ZESPOŁU: Jakub Bańdur (skrzypce), Jakub Gucik (wiolonczela)

Więcej informacji: 

 

BILETY: 10 zł
✘ Zakup: pn.-pt. w godz. 10:00-17:00 i na godz. przed każdym wydarzeniem w kasie Teatru Barakah przy Paulińskiej 28 / przelewem – http://teatrbarakah.com/barakah-wp/bilety-i-wynajem/ / przed koncertem (jeśli są jeszcze wolne miejsca)
✘ Rezerwacja: rezerwacje@teatrbarakah.com / 12 397 80 47 / w barze

 

źródło informacji:
Materiały prasowe organizatora | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, prosimy o informację – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.
Share

Szczegóły

Data:
20 maja
Czas:
21:00 - 22:30
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

ArtCafe Barakah
Paulińska 28
Kraków, Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 12 397 80 47
Strona internetowa:
http://teatrbarakah.com

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.

Share