Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Nowa Huta Masters

2 kwietnia 2016 # 14:00 - 20:00

Darmowy
Nowa Huta Masters

Nowa Huta MastersNowochuckie centrum Kultury 2 kwietnia (sobota), godz. 14.00, bud. C – Nowa Huta Masters.
Zawody break dance w formule bitw solo, w kategoriach kids i dorośli (powyżej 15lat). Obowiązuje system pucharowy: po zakończonej bitwie jury wskazuje zwycięzcę pojedynku, przegrany odpada, wygrany przechodzi do kolejnej rundy.
NH Masters to pierwsza tego typu impreza w NCK. W programie bitwy break dance w formule 1 na 1 oraz 1,5 godzinne warsztaty, na których swoją wiedzą na temat tańca podzieli się bboy Thomaz (Rockafellaz/Polskee Flavour).
W jury zasiądą: Wiśnia (Ready To Battle), Bartazz (DIIL GANG), Thomaz (Rockafellaz/PF). Cała trójka ma na swoim koncie poważny staż taneczny i nieoceniony wkład w rozwój polskiej bboy sceny.
Imprezę poprowadzi duet „cichych świerszczy” czyli Mąka i Sierber (Sinior Skład Family/Mad Skillz – Szczecin), więc na pewno nie zabraknie dobrego humoru.
Oprawą muzyczną zajmą się: rdzenny mieszkaniec Nowej Huty – Dj Plash (Stylowa Spółka Społem/FLUE) oraz Dj Bizbeat (Ready To Battle).

SKŁAD JURY:

Sławomir  Wiśniewski  aka  „Blow”  aka  „Wiśnia“
B-boy,  tancerz  stylów  Street’owych, choreograf, instruktor z ponad 25 -letnim stażem oraz promotor Hip-Hop’u. Swoją przygodę z Breaking’iem rozpoczął w 1990 roku we Włocławku. W 1996r. założył  grupę „Ready To Battle”, z którą odniósł wiele sukcesów na zawodach w Polsce i za granicą. Przez kilka lat występów solowych na zawodach zdobywał czołowe miejsca w kategoriach Breakdance i „Electric Boogie“. Oprócz aktywnego uczestniczenia w tanecznych imprezach jako zawodnik od 1998r. jest również zawodowym instruktorem tańca oraz sędzią. W swoim dorobku ma sędziowanie na wielu prestiżowych zawodach w Polsce m.in. Break Session, Warsaw Challenge, Dźwięk Złam, WWK Hip-Hop Day, Kontrola Stylu… Od 2011r. działa ze Stowarzyszeniem „Kreatywni w Hip-Hopie“ realizując projekty edukacyjne i warsztatowe dla dzieci i młodzieży.

Bartazz – DIIL GANG – Warszawa
Jeden z czołowych tancerzy w Polsce, w 2008r, został uhonorowany nagrodą „Over the Top – Special Award” za całokształt swojej tanecznej twórczości i wkład w rozwój polskiego b-boyingu. Do jego największych osiągnięć należą m.in.: 1 miejsce na „Pokaż Swój Styl 2005” (Gdańsk), 2 miejsce na „International Break Dance Event 2005”, 1 miejsce na „Warsaw Challenge 2006” (Warszawa), 1 miejsce na „Najlepsi z Najlepszych 2006” (Olsztyn) oraz 1 miejsce na „Check the Flow 2006” (Warszawa). Wielokrotnie zapraszany na zagraniczne imprezy w charakterze gościa specjalnego, m.in: „Total Call Out 2007” (Holandia), Battle Opssesion 2007 (Francja), Total Session 2007.
Poza startowaniem w imprezach tanecznych i pracy jako instuktor breakingu jest również jednym z najbardziej uznanych sędziów. W swojej karierze sędziował kilkanaście imprez, m.in. polskie eliminacje do „Circle Kingz 2007”, gdzie zasiadał w komisji razem z legendarnym pionierem – Ken Swiftem (USA) oraz międzynarodowe zawody „Warsaw Challenge” 2009.

Thomaz – RockaFellaz Crew – Warszawa
Założyciel RockaFellaz Crew, reprezentuje Polskee Flavour, tańczy od 2003r. Podróżuje po całym świecie biorąc udział w festiwalach, imprezach, teatrach tanecznych, sędziując i prowadząc warsztaty. Jego celem jest promowanie kreatywnych pomysłów na rozwój sztuki i tańca w odpowiedni sposób. Odwiedził takie kraje jak: USA, Australia, Holandia, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Ukraina, Anglia, Irlandia, Włochy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Belgia, Niemcy, Słowacja, Szwajcaria, Węgry, Łotwa, Litwa, Czechy, Rosja, Chorwacja i Maroko.
Sędziował niezliczoną ilość imprez, sam zorganizował m.in takie jak.:
RockaFellaz Anniversary, M1 Dance Battle, Dźwiękzłam, Master of Class, Gang Wars, Break Station, Ten2One.
Wybrane osiągnięcia (1 miejsca):
BF Memorial – Kielce (Poland), Skill Masters – Dublin (Ireland), Keep It Real – Back To 80’s – Warsaw (Poland), Circle Prinz – Warsaw (Poland), OutBreak Europe – Banská Bystrica (Slovakia), Life On The Floor – Zlina (Slovakia), Wypas Posampas 6 – Radomsko (Poland), KLC Most Wanted 6 – Karlovac (Croatia), Sick Steps bboy Battle – Cork (Ireland), Kontrola Stylu – Kraków (Poland), Just Jam International – Newcastle (England), International Concrete Battle – Lausanne (Swizerland), The Break Day – Włoszczowa (Poland), Break Day Out – Melbourne (Australia), Art Of Breaking – Łódź (Poland), Battle Authentic – Valenciennes (France).

Nowochuckie centrum Kultury 2 kwietnia (sobota), godz. 14.00, bud. C – Nowa Huta Masters. Wstęp wolny

Share

Szczegóły

Data:
2 kwietnia 2016
Czas:
14:00 - 20:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Nowohuckie Centrum Kultury
al. Jana Pawła II 232
Kraków, Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 12 644 02 66
Strona internetowa:
http://www.nck.krakow.pl

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.

Share