Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Modna przez wieki – PREMIERA

11 kwietnia 2016 # 19:00 - 20:30

Modna przez Wieki, Cracovia Danza

W jaki sposób stroiły się kobiety 100, 200, 300, a nawet 400 lat temu? Czy stroje naszych przodków wciąż nas zachwycają? A może niektóre elementy dawnych mód odrobinę nas bawią?

Przekonać się o tym wszystkim będzie można podczas niezwykłego widowiska Modna przez wiekiprzygotowanego przez Balet Cracovia Danza. Ten multimedialny spektakl pełen światła, muzyki, tańca, stanie się barwną prezentacją strojów noszonych w różnych epokach przez przedstawicieli wielu stanów społecznych. Pokaz to przede wszystkim wielka, historycznie ujętą gala mody, pokazująca nie tylko strój i jego zdobienia przez wieki, ale także znaczenie ubioru w społeczeństwie. Widowisko, poprzez prezentację kostiumów, będzie próbą ukazania także pozycji Krakowa i Polski w świecie oraz wpływów, jakie wywierały na nasz kraj kultury nie tylko europejskie. Dlatego też na wybiegu pojawią się postaci związane ze sztuką, kulturą i historią Europy, Polski i Krakowa. Premiera widowiska Modna przez wieki Baletu Dworskiego Cracovia Danza będzie wiodącym wydarzeniem trzeciej edycji projektu Kobieta – Wiedza – Władza zorganizowanego przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju.

więcej informacji …
Share

Szczegóły

Data:
11 kwietnia 2016
Czas:
19:00 - 20:30
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Organizator

Balet Dworski „Cracovia Danza”
Strona internetowa:
http://cracoviadanza.pl/pl

Miejsce

kino Kijów.Centrum
aleja Krasińskiego 34,
Kraków, Polska
+ Google Map
Telefon:
12 / 433 00 33
Strona internetowa:
http://www.kijow.pl/

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.

Share