Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Masakabra, Thief Of Time, Bloody Mess – Pub Pod Ziemią

10 czerwca # 20:00 - 23:30

Darmowy

10 czerwca, na jednej scenie krakowskiego PUBU POD ZIEMIĄ, spotkają się trzy fantastyczne zespoły z różnych miejsc Polski. Start o 20:00. WSTĘP BEZPŁATNY! Zagrają:

Masakabra

2013 r. Lublin-zrodził się pomysł założenia zespołu Masakabra. Sprawcą tego projektu jest Krystian i jego gitara. Będąc na festiwalu w Cieszanowie, pomyślał wówczas: skoro inni mogą, dlaczego nie ja?” I tak się stało. Na początku był to zespół jednoosobowy
z towarzyszeniem gitary. Owocem tego była wydana płyta. Ewolucja doprowadziła do rozszerzenia zespołu o klawiszowca, basistę, drugiego gitarzystę i perkusistę. W takim składzie zespół rozpoczął prace nad własnymi utworami. Każdy z członków zespołu wnosi coś innego od humoru przez klimat, tło, motywację i każdy jest inny, a mimo to nie ma kłótni programowych i dzięki temu tworzy całość. Członkowie zespołu zawarli pakt o wspólnej pracy twórczej, mają wspólne pasje muzyczne i cel. Rozpoczęła się przygoda z muzyką, czyli komponowanie, aranżowanie nowych utworów, próby, próby
i próby. Ciągle rodzą się nowe pomysły, inspiracje i tak zespół wkracza na drogę artystyczną. Inspiracją i motywacją jest duża scena, światła sceniczne, a przede wszystkim publiczność. Nie mamy szczególnych wzorców do naśladowania, nie ograniczamy się i nie zamykamy, interesuje nas muzyka . …
Cel i marzenia: Przed nami nagrania płyty i przygotowania do występów scenicznych, trasach koncertowych, pubach i gdziekolwiek w muzycznej przestrzeni. Miło byłoby trafić do galerii sław i mieć swoją oddaną publikę …tyle jeszcze przed nami
Chcielibyśmy zadowolić naszą muzyką wszystkich życzliwych i wspierających nas
w działaniu miłośników i miłośniczki, fanów i fanki.

 

Thief Of Time

Świeża, pełna energii krakowska formacja.
Wyrastając z power-metalowych korzeni, ich muzyka przeplata opowieści o wielkich podbojach, smoczym oddechu i północnych sztormach, zarazem wybrzmiewając doomowym ciężarem nieuchronnej śmierci i cmentarnym powiewem pradawnych klątw.
Muzyka sycąca głód przygód epickimi melodiami i gasząca mroczne pragnienia potęgą srogich riffów.

 

Bloody Mess

Młoda kapela z Warszawy uformowana przez, [sic!], intelektualistów.
Na garach geograf Andrzej Keler, od szafowania stolicami dziwnych państw bardziej tylko kocha spuszczanie łomotu swojemu instrumentowi. Na szczęście dla ludzi jest łagodny jak anioły z obrazów Raphaela, co niestety nie pomaga mu w utrzymaniu odpowiedniej mimiki na koncertach. Kształcenie z agresji w toku.
Jego współtowarzyszem rytmicznej niedoli jest Krzysztof Rychlewski, który niestety jest księgowym. On się do tego nie przyznaje, a jak się przyznaje, to my się nie przyznajemy do niego. Z drugiej strony nie widać tego po nim, co wychodzi nam wszystkim na dobre. Warto dodać, że jego największą zaletą jest pomysłowość i urok basisty, skąd często słyszne na próbach „Krzyś, k***a!”.
Sekcję melodyjną otwiera Przemysław Gracel, mastermind stojący za większością rifów i w ogóle. Pan od przyry w podstawówce. Serio, serio. Doświadczenie z pracy z dziećmi intensywnie wykorzystuje w relacjach z resztą zespołu. Jako ciekawostkę warto dodać, że twarz i zdolności do ujeżdżania gitary odziedziczył po Matthew Bellamy’m, więc jeżeli nie zrobi kariery muzycznej to będzie sprzedawał podróby autografów.
Plejadę gwiazd zamyka Aleksander Stroganow – ten co drze ryja. Z zawodu lektor języka angielskiego, zresztą z zamiłowania też, więc płyta „The Grammar Nazi” to tylko kwestia czasu. Stały bywalec i prowadzący karaoke, co pozwoliło mu uodpornić się na złą muzykę, co z kolei pozwala mu brać udział w każdego rodzaju przedsięwzięciu muzycznym. Pisze teksty, więc wszelkie pytania o sens utworów proszę zapisywać na karteczkach i wyrzucać do śmieci, bo on nie wie.

  • żródło informacji: strona wydarzenia na Facebook
Share

Szczegóły

Data:
10 czerwca
Czas:
20:00 - 23:30
Koszt:
Darmowy

Miejsce

PUB Pod Ziemią
Miodowa 43
Kraków,
+ Google Map
Telefon:
+48 509 185 225
Strona internetowa:
http://pubpodziemia.pl

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.

Share