Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Krystyna Prońko – Gala Jubileuszowa

25 października 2015 # 20:00 - 22:00

Doskonała technika, wysoka kultura muzyczna i niezwykły, oryginalny głos. Krystyna Prońko – jedna z najwybitniejszych, polskich piosenkarek już niebawem wystąpi w Krakowie podczas jubileuszowej gali, z okazji 45-lecia swojej twórczości. Występ artystki odbędzie się 25 października (niedziela) o godz. 20:00 w Sali Audytoryjnej Centrum Kongresowego ICE Kraków.

Artystka zaprezentuje się w odmienionej, pełnej emocji interpretacji swoich utworów, a jubileuszowy koncert będzie przekrojem przez wieloletnią twórczość wokalistki. W trakcie prawie dwugodzinnego występu usłyszymy największe kompozycje gwiazdy m.in.: Jesteś lekiem na całe zło, Deszcz w Cisnej, Małe tęsknoty, Jutro zaczyna się tu sezon, Modlitwa, Niech moje serce kołysze ciebie do snu, Papierowe Ptaki i walczyk z filmu Halo Szpicbródka. Piosenkarce na scenie towarzyszyć będzie jazzujący, krakowski zespół, Wiesław Wilczkiewicz Ensemble.

 

… więcej informacji
Share

Szczegóły

Data:
25 października 2015
Czas:
20:00 - 22:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

Krakowskie Biuro Festiwalowe
Strona internetowa:
www.biurofestiwalowe.pl

Miejsce

ICE Kraków Congress Centre
Marii Konopnickiej 17
Kraków, Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 12 424 96 50
Strona internetowa:
http://www.icekrakow.pl/

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.

Share