Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Jose Cura – Zabrze

22 listopada 2014 # 18:00 - 20:00

Jose Cura uważany jest za jednego z najznamienitszych i najpopularniejszych tenorów ostatnich lat. Porównywany z „wielką trójką” – Carreras’em, Domingo i Pavarottim – cieszy się uznaniem na całym Świecie, począwszy od swojego scenicznego debiutu w 1991 r. Występował kilkukrotnie w Polsce zarówno jako śpiewak, jak i dyrygent. W latach 2001-2004 był pierwszym gościnnym dyrygentem polskiej orkiestry Sinfonia Varsovia.

22 listopada 2014 r. (sobota), godz. 18:00, Jose Cura powróci na polską scenę po wielu latach nieobecności prezentując wyjątkowe wydarzenie. Na koncercie w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca o tytule „ Jose Cura i jego goście” słynny artysta nie tylko zaśpiewa, ale również zadyryguje orkiestrą. W programie koncertu znajdą się sławne arie operowe i znane pieśni. Artyście towarzyszyć będzie Bogusław Morka – wybitny polski tenor oraz Agnieszka Kozłowska – sopranistka, solistka Warszawskiej Opery Kameralnej. Wykonawcom akompaniować będzie Cracow Event Orchestra, a orkiestrą, na zmianę z Maestro Cura, dyrygował będzie Tomasz Chmiel.

Share

Szczegóły

Data:
22 listopada 2014
Czas:
18:00 - 20:00
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

Dom Muzyki i Tańca
Gen. de Gaulle’a
Zabrze, Polska
+ Google Map
Telefon:
(32) 271 56 41
Strona internetowa:
http://www.dmit.com.pl/

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.

Share