Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Jerzy Bożyk i Studencki Wieczór z Poezją Śpiewaną – Klub Żaczek

10 czerwca # 20:00 - 23:00

Darmowy

Zapraszamy gorąco wszystkich miłośników poezji śpiewanej na trzecią już edycję nowego projektu – Studencki Wieczór z Poezją Śpiewaną! Tym razem podnosimy poprzeczkę wyżej, ponieważ poza tradycyjnym już śpiewograniem, wyjątkową atrakcją wieczoru będzie NIESAMOWITY KONCERT Jerzego Michała Bożyka!

W pierwszej części wieczoru zapraszamy na koncert wybitnego artysty, promotora polskiego jazzu i bluesa, znanego doskonale nie tylko krakowskiej publice, ale i uczestnikom łódzkiego festiwalu YAPA – JERZEGO BOŻYKA!

W drugiej części wieczoru zapraszamy do udziału w otwartym ŚPIEWOGRANIU! Zintegrujemy się nie tylko przy wspólnym śpiewaniu, ale także GRANIU, ponieważ na dużym ekranie będziemy wyświetlać zarówno teksty, jak i gitarowe akordy do wykonywanych piosenek!

Łapcie za gitary i dołączcie do nas – współtwórzmy razem kulturę studencką w Krakowie! Mile widziane również inne instrumenty (niewielkie instrumenty perkusyjne, kazoo, harmonijka ustna, ukulele, instrumenty dęte)!

  • STUDENCKI WIECZÓR Z POEZJĄ ŚPIEWANĄ
    GWIAZDA WIECZORU: JERZY BOŻYK
    10.06.2017 r., Klub Studencki Żaczek
    WSTĘP: WOLNY!
    START: 20:00

UWAGA: Zachęcamy do zgłaszania propozycji piosenek do Śpiewogrania drogą mailową: Ala.hudzik@gmail.com.
W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska, tytułu i wykonawcy piosenki oraz ewentualnie tonacji/linka do gitarowych akordów, z których zazwyczaj korzystacie.

Share

Szczegóły

Data:
10 czerwca
Czas:
20:00 - 23:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:

Miejsce

Klub Żaczek
Al. 3 Maja 5
Kraków, Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://klubzaczek.pl/

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.

Share