Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Heidrik – Kraków, Szpitalna 1

1 czerwca # 20:00 - 23:00

1 czerwca 2017 HEIDRIK wyrusza w pierwszą trasę promocyjną po Polsce Black Flower Tour!

Fanom kina, Heidrik znany jest jako niesamowicie utalentowany reżyser. Jego ostatni film „Skuld” był nominowany do duńskiej nagrody Ekko Award w aż pięciu kategoriach i ostatecznie zwyciężył w dwóch. Umiejętności, talent i wrażliwość muzyczna pozwala mu realizować się także w roli twórcy teledysków (nagroda w kategorii najlepszy klip w roku 2015 za „Eivor” Rain) i co jest dla nas szczególnie interesujące pozwala samemu tworzyć
i nagrywać muzykę.

Polscy słuchacze poznają go jako artystę Fonobo Label. Album „Funeral”, który ukaże się na polskim rynku w październiku 2017 to zbiór przepięknych, ulotnych utworów, pełnych charakterystycznego dla Wysp Owczych – stamtąd pochodzi Heidrik – klimatu i równie typowego dla tego regionu świata liryzmu. Album został wyprodukowany przez Janusa Rasmussena, połowę znanego duetu Kiasmos.

Podczas koncertów w Polsce Heidrik zaprezentuje swój materiał wraz z niezwykle utalentowanymi muzykami młodego pokolenia – Michałem Szczęsnym (gitara), Pawłem Dudziakiem (piano) oraz Kamilem Zawiślakiem (piano).

  • Koncerty w Polsce:
    1.06 – Szpitalna 1, Kraków
    7.06 – Secret Show, Warszawa
    9.06 – Seazone Festival, Sopot
    10.06 – Radio Czwórka Gig

 

Więcej informacji: 

 

źródło informacji:
Materiały prasowe organizatora | dokładamy wszelkich starań aby szanować prywatność i prawa autorskie. Jeśli jednak nasza publikacja narusza czyjeś prawa, prosimy o informację – treść zostanie bezzwłocznie usunięta.
Share

Szczegóły

Data:
1 czerwca
Czas:
20:00 - 23:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Szpitalna 1
Szpitalna 1
Kraków, Polska
+ Google Map
Telefon:
+ 48 12 4306661

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.

Share