Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Czas na taniec – spotkanie z Jackiem Przybyłowiczem

12 czerwca # 19:00 - 20:30

Darmowy

Jacek Przybyłowicz, tancerz, choreograf znany i podziwiany, artysta, którego spektakle regularnie pojawiają się na wielu zagranicznych festiwalach tańca m.in. we Włoszech, Francji, Cyprze, Niemczech, Czechach, Rumunii, Szwecji, Danii, Norwegii, Hiszpanii, Węgrzech, Chinach, USA. Tunezji, Rosji, Ukrainie; będzie gościem spotkania CZAS NA TANIEC!, cyklu Cracovia Danza. Spotkanie odbędzie się 12 czerwca o godz.19 w Krakowie w Klubie Aktora SPATiF, Rynek Główny 41.

Wieczór zatytułowany Nie tylko Barocco poprowadzi redaktor Agnieszka Malatyńska-Stankiewicz. Współorganizatorem spotkania jest Odział ZASP w Krakowie. Wstęp wolny! Zapraszamy!

Jacek Przybyłowicz – absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie oraz Wydziału Pedagogiki Baletu Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina (obecnie UMFC). W latach 1994–2001 tańczył w jednym z najlepszych zespołów tańca współczesnego na świecie – izraelskim Kibbutz Contemporary Dance Company. W latach 2009–14 był zastępcą dyrektora ds. baletu w Teatrze Wielkim w Poznaniu. Ważniejsze realizacje: Naszyjnik Gołębicy, Barocco, Jesień – Nuembir, Kilka krótkich sekwencji, Sześć skrzydeł aniołów, Monochrome, Infolia, Poza horyzont.

Jak zwykle nie zabraknie prezentacji archiwalnych zdjęć i fragmentów spektakli.

Share

Szczegóły

Data:
12 czerwca
Czas:
19:00 - 20:30
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Organizator

Balet Dworski „Cracovia Danza”
Strona internetowa:
http://cracoviadanza.pl/pl

Miejsce

Klub Aktora – SPATiF
Rynek Główny 41
Kraków, Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 12 4292962

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.

Share