Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

By Proxy & Max Bravura – Piękny Pies

12 marca 2016 # 19:00 - 21:30

10PLN

12 marca w Klubie Piękny Pies odbędzie się koncert katowickiego artysty Maxa Bravury oraz znanego z krakowskiego podwórka zespołu By Proxy. Max Bravura to projekt, który często kolejne koncerty grywał w różnych składach – odmiennych aranżacjach – odmiennym podejściu 3 lata na scenie. Surowe opowieści zamknięte w dyskretne melodie – gitarowo od folku do wave’u . Energia tu i teraz. Max Bravura – głos / maszyny / gitara oraz Jacek Talaga – gitara.Występ w Krakowie to część zimowo/wiosennej trasy koncertowej artysty.

By Proxy Duet z Krakowa, grający muzykę alternatywną. Tworzą go perkusista Jan Owsiński oraz odpowiedzialny za wokal, gitarę i sample Paweł Karski. Chłopcy nie boją się zabawy dźwiękiem i łączenia ze sobą gatunków totalnie skrajnych. Tak oto powstaje energetyczna mieszanka elektroniki, dubstepu, rocka i metalu, zaskakująca słuchacza każdym kolejnym dźwiękiem. Znani początkowo pod nazwą Display, wydali EP ‚Play This’. Od 2011 roku występują w nowym składzie jako BY PROXY. Owocem tych zmian są dwie EP – ‚They leave us’ i ‚Full dark no stars’ oraz debiutancki album ‚Ecotone’, dostępny w wersji cyfrowej na wszystkich platformach muzycznych. Nowy materiał w drodze.

Będzie będzie rockowo i elektronicznie, będzie mrocznie i tanecznie. Nie zabraknie niespodzianek – By Proxy po raz pierwszy zagra nowe utwory z nadchodzącej EP, natomiast wyjątkowe brzmienie Maxa wprowadzi w doskonały nastrój każdego, nawet najbardziej wymagającego odbiorcę.

Start o 19. Wjazd w najlepszej cenie – 10 zł (bilety do nabycia na miejscu, bezpośrednio przed koncertem).

Więcej informacji w wydarzeniu:

 

Share

Szczegóły

Data:
12 marca 2016
Czas:
19:00 - 21:30
Koszt:
10PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1557842451196609/

Miejsce

Piękny Pies
Bożego Ciała 9
Kraków, Polska
+ Google Map

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.

Share