Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Agnieszka Banaś z zespołem i Manat solo – Teatr Barakah

10 czerwca # 20:00 - 23:30

Agnieszka Banaś śpiewa od zawsze na zawsze i oddana jest muzyce prostą, bezwarunkową miłością. Głos niesie ją tam, gdzie warto być, gdzie warto się zgubić. Obecnie realizuje się jako śpiewaczka i aktorka w dwóch projektach teatralnych – „Preludium Słowiańskie” (reż. Agnieszka Glińska) i w „Aujourdui’hui c’etait mon anniversaire” (spektakl dedykowany twórczości Tadeusza Kantora, reż. Racha Baroud).

Jej zespół wziął na warsztat repertuar tradycyjny, a okrasił to szczyptą jazzu, odrobiną bluesa, dodał trochę punka. Duch etno fika tam i bryka. Można się zasłuchać i warto!

SKŁAD ZESPOŁU: Agnieszka Banaś (wokal), Kuba Jagiełowicz (perkusja), Oskar Rapacki (harmonijka ustna, flet, bębny), Łukasz Sikora (kontrabas), Jacek Świst (trąbka, akordeon)

O 22:00
Krakowski gitarzysta ukrywający się pod pseudonimem MANAT wypełni przestrzeń dźwiękami elektro-akustycznego gitarowego grania!

Share

Szczegóły

Data:
10 czerwca
Czas:
20:00 - 23:30
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

ArtCafe Barakah
Paulińska 28
Kraków, Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 12 397 80 47
Strona internetowa:
http://teatrbarakah.com

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.

Share