Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Agnieszka Banaś & Troye Zillia – Kącik 6

23 września # 20:00 - 22:00

Agnieszka Banaś ze swoim zespołem orazTroye Zillia – koncert muzyki folkowej w ramach wydarzenia XVI Podgórskie Dni Otwartych Drzwi. Koncert dwóch sióstr Polski i Ukrainy 🙂

Najpierw wystąpi Agnieszka Banaś – wokalistka dla której muzyka to oddech i czysta miłość. Wykona pieśni tradycyjne, głównie polskie, w autorskich aranżacjach zespołu, które zaprowadzą publikę w różne muzyczne krainy. Muzyczne dziedzictwo polskiej wsi poprowadzi dyskusję z orleańskim jazzem czy nowojorskim bluesem. Koncert będzie akustyczny.

Następnie zaprezentuje się ukraiński zespół Troye Zillia – tworzą go osoby o niesamowitej muzykalności i miłości do życia. Znani z łączenia muzyki tradycyjnej z innymi stylami muzycznymi takimi jak jazz czy regge. Kochają wpólnie śpiewać z publicznością i angażować swoich słuchaczy w swoisty spektakl muzyczny, który pisany jest barwą słońca i wielkim optymizmem.

Partnermi wydarzenia są: Fundacja Wspierania Kultury i Języka Polskiego im. Mikołaja Reja oraz Stowarzyszenie PODGÓRZE.PL

Share

Szczegóły

Data:
23 września
Czas:
20:00 - 22:00

Miejsce

Kącik 6
Kącik 6
Kraków, Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 796 789 762

Redakcja  nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez użytkowników w oparciu o informacje zaczerpnięte z kalendarza wydarzeń.

Share